Bezobalové prodejny

Najpredávanejšie

Kešu orechy JUMBO z Indie 1 image
Kešu orechy JUMBO WW240 z Indie
Unikátne
Skladom
0008/50G
 
od €1,27
(od €1,06 bez DPH)
Ananás sušený PREMIUM z Kostariky 1 image
 
od €11,85
(od €9,88 bez DPH)
Para orechy nepražené Large z Brazílie 1 image
 
od €1,14
(od €0,95 bez DPH)
Jahody lyofilizované (mrazom sušené) plátky 1 image
 
od €6,59
(od €5,49 bez DPH)
PROTEÍNKA valčeky variety pack 1 image
–10 %
PROTEÍNKA valčeky variety pack
Náš produkt
Skladom
0666/5X250G
 (–10 %)
€36,88
(€30,73 bez DPH)
5 položiek celkom
Ananás sušený PREMIUM z Kostariky 1 image
Tip
od €9,88 bez DPH
od €11,85
0054/500G
Jahody lyofilizované (mrazom sušené) plátky 1 image
Tip
od €5,49 bez DPH
od €6,59
0121/100G
Kešu orechy JUMBO z Indie 1 image
Unikátne
od €1,06 bez DPH
od €1,27
0008/50G
Para orechy nepražené Large z Brazílie 1 image
Tip
od €0,95 bez DPH
od €1,14
0421/50G
PROTEÍNKA valčeky variety pack 1 image
Náš produkt
–10 %
€30,73 bez DPH
€36,88
0666/5X250G

Vo veľkom výhodne a ekologicky  

 • s viacerými odobratými kg (s väčším balením) šetríte peniaze (v prepočte Sk / Kg) aj zbytočné obaly
 • vyrábame špeciálne pre bezobalové predajne naše RAW BANANA MANA tyčinky bez obalov
 • dokážeme Vám zabaliť surovinu do použitých obalov z inej suroviny, ktoré nám zostávajú
 • snažíme sa napojiť na bezobalové zmýšľanie bezobalových obchodov

Po telefóne každý deň spoločne riešime to najlepšie možné bezobalové riešenie, ktoré môžete pre spoločnosť a svoju predajňu urobiť. Najrozumnejším riešením je objednávka originálneho balenia - kartónu. Je to veľké balenie 10 - 20 kg, do ktorého surovinu zabalí už výrobca na druhej strane planéty. Prečo je to najlepšie riešenie vysvetlíme v nasledujúcej prípadovej štúdii...

Prípadová štúdia: výrobca kešu orechov vo Vietname surovinu predá európskemu obchodníkovi a prepraví surovinu (kešu orechy) zabalené orechy do tzv. základného obchodného svetového balenia - 50 lbs / 22.68 kg. Surovinu prepraví v tuhej fólii zabalenú v kartóne a naloženú do dopravného kontajnera. Surovina je zabalená starostlivo, aby nedošlo k ekologickej katastrofe - znehodnotenie suroviny pri doprave a manipulácii. Potom, keď je surovina doručená obchodníkovi, obchodník surovinu prebalí na tzv. GASTRO či iné balenia. Aby k tomu nedošlo, ste tu práve Vy - BEZOBALOVÝ OBCHOD, ktorý surovinu v kartóne predáva koncovému zákazníkovi do znovu použiteľného obalu.   

Náš prémiový sortiment skvele zapadne do Vašej reštaurácie, kaviarne a ostatných gastro / catering konceptov. Ak prevádzkujete miesto, kde môžu Vaši zákazníci relaxovať a dopriať si kávu či dezert, máme niečo presne pre Vás. V našom sortimente okrem orechov nájdete prírodné farbivá, jedlé kvety, mrazom sušené ovocie a mnoho ďalšieho, vďaka ktorému sa váš pokrm stane nezabudnuteľným.

Ak hľadáte niečo slané a chrumkavé, napríklad k vínu, tu je pár ďalších tipov: odporúčame Salty MYX, originálne a veľmi málo známe kešu v čiernom korení, alebo výborné údené mandle.

 

3nec

“Svět plodů jsem pravděpodobně objevila náhodou někde na internetu a hned se mi zalíbilo, že máte dobré věci, navíc ve velkých baleních a nejlepší kešu! Hodně nám záleží samozřejmě na kvalitě, dostupnosti ve velkých baleních a dbáme na vzhled. Lyofilizované ovoce je krásné a celkově vaše produkty jsou velké a pěkné. Nejoblíbenější jsou u mých zákazníků myxy. Nakupuju u vás už od začátku, co jsem otevřela svoji prodejnu. Jsem ráda za občasnou SMS se slevou, toho vždy využiju a taky oceňuju rychlou dopravu.”

Kateřina Kovaříková, Bezobalov Uherské Hradiště

 • kvalita
 • veľké balenia
 • vzhľad

 

“Dala jsem na doporučení odebírat suroviny ze Světa plodů a sama jsem se přesvědčila. Mám s vámi velmi dobré zkušenosti. Líbí se mi, že je vše na jednom místě, přesně tak mi to vyhovuje. Šetří mi to čas i sílu. Jsem tady hlavně pro mé zákazníky a ti velmi oceňují kvalitu a mám od nich na vás skvělou zpětnou vazbu. Jednou se mi stalo, že jsem udělala špatnou objednávku a komunikace z vaší strany byla okamžitá a férová.”

Renata Žurková, Třinec BEZ obalu

 • široká ponuka
 • všetko na jednom mieste
 • kvalita

   BeFunky-collage trinec

“Ve Světě plodů nakupuju cca jednou za 3 týdny už od začátku otevření mé prodejny. Nejoblíbenější jsou u nás ananas, mango, kešu, pistácie, lískáče a para. Potom ještě hodně kupujeme Salty myx nebo Exclusivku. Dáváme si záležet na kvalitě surovin, takže je pro nás důležité, aby vše bylo natural, nesířené a nedoslazované. Jediná nevýhoda u Vás je ta, že některá balení jsou moc malá, uvítali bychom vždy alespoň 10kg.”

Pavla Lorenzová, ŠPAJZ

 • kvalita
 • cena
 • veľké balenia

BeFunky-collage lorenzová