Aj Ježiško si ku nám chodí pre radu

 

1

Á, už je to zasa tu! Rozmýšľate, čo kúpiť Vašim najbližším k Vianociam? Huňaté ponožky preklopujú šuplíky a hrnčekov je plná polica? Potešte tento rok ich chuťové zmysly, maškrtíte radi predsa všetci! O Vianociach to platí dvojnásobne.

2

  

4Ak poznáte nejakého gurmána viete, že to tento rok zasa skončí novoročným predsavzatím, darujte mu našu výbornu produktívnu krabičku (1), do ktorej sa zmestí dávka orechov a sušeného ovocia na celý deň. Naplnená je za pár sekúnd a o zdravej desiatej je postarané! Zaobstarať si ju môžete v sadách s orechami a ovocím. Sady pre vás budú výhodnejšie a obdarovanému ušetria centimetre v páse po vianočnom hodovaniu.

 

3

Milovníkov Vianoc by určite potešila naša horúca novinka. Sušené jablká so škoricou (2). Ach tá vôňa a chuť! Vzorka tejto vianočnej nálady v balíčku u nás pristál už na jeseň a od tej doby sa nemôžeme dočkať na tento čarovný čas. Poteší Vaše najmenšie aj babičky.

537

 

 

Veríme, že hľadáte poriadne prekvápko tiež pre orechových špecialistov. Už ste počuli o kešu Jumbo exclusive (3)? Je to najlepšie kešu, ktoré nám prešlo rukami. A že ich bolo. Tyhle gigantické kúsky majú jemnú maslovú chuť a parádne chrumkajú. Navyše vyzerajú ako vanilkové rožky.


5

A čo by to bolo za Vianoce bez sladučkých datlí? Na trón sadá datle Medjool (4), kráľovná všetkých datlí. Je tou najväčšou a najlahodnejšou odrodou dovážanú na slovenský trh. Jej mäkkosť, šťavnatosť a medové tóny môžu doviesť obdarovaného k extáze. Delikátna je s arašidovou pastou (5)! Datle sú balené v krásnom kartónovom balení alebo vo výhodnej sade spolu s pastou.

 

6 (2)

Exotická dovolenka by potešila nie jedného kolegu, ale čo takto si trochu zavtipkovať a darovať exotiku v balíčku? Náš ananás (6) dozrieval do posledného dňa na slniečku. Stačí zavrieť oči, jediný nádych a tadadá, už pred Vami špliechajú vlny, v diaľke skáču delfíny a v ruke lahodná Piña Colada. Jeho vôňa je naozaj magická.

7

 

Tie najmenšie máme prekuknuté zo všetkých najviac. Sladkosť, ľahká kyslosť a pekná farbička, čo je to? Čo iné ako mrazom sušené jahody (7). Kto by im ich nedoprial, keď je v nich toľko vitamínov a ochotne ich vymeníme za misku plnú chipsov? S nami, pre nich Marušku k dvanástim mesiačikom posielať nemusíte. Ak máte doma malých jahodožrútov, garantujeme Vám, že 500 g balenie im urobí väčšiu radosť než barbie od Matella alebo autíčká Hot Wheels. Sú veľmi ľahké a je to teda poriadny balík! Vidíte tie iskričky v ich očiach?

V každej správnej rodine sa nájde aj nejaký ten fajnový, kvôli ktorému sa Vám pred Vianocami orosí čelo. Tento rok nie, naše krásne vouchery (8) to vyriešia za vás. Vyberať môžete z dvoch designov v hodnote 20 € nebo 40 € . Objednajte ich aj na poslednú chvíľku, a to do 20. 12. 2019.

Voucher_SK_1

Šťastné a veselé nákupy!