Dávkovač dvojitý

od €53,74 od €44,78 bez DPH

Zvoľte variant

Budem Ti strážiť orechy, smoothie štvorčeky alebo granolu. Ochránim ich pred vlhkom, budem ich udržiavať v čo najlepšej kvalite a Tebe ušetrím čas. Stačí otočiť kohútikom a zdravá desiata je na svete!

Detailné informácie

Štart
Skladom
€53,74
€44,78 bez DPH
Štandard
Skladom
€76,87
€64,06 bez DPH
Prémium
Skladom
€154,18
€128,48 bez DPH

Podrobný popis

Dávkovač dvojitý

Informácie  

Chcete efektívne vyriešiť skladovanie surovín a behom pár sekúnd si nabrať desiatu, a to presne v takom množstve, ktoré vám vyhovuje? Nechcete zakaždým hľadať a otvárať sáčky alebo najrôznejšie dózy? Doplňte svoju kanceláriu alebo kuchyňu parádnym dvojitým dávkovačom! Je praktický, originálny a suroviny si v ňom udržia maximálnu čerstvosť. Vyzerajú v ňom skvele – je priehľadný, a obsah tak rozžiaria každý interiér. Dávkovač má dve nádoby v jednom stojane, takže v ňom môžete mať hneď dva druhy surovín zároveň. S touto vychytávkou ohromíte vaše klientov, pohostíte partnerov a doprajete zdravú a produktívnu desiatu svojim zamestnancom.

 dvojity-davkovac

5 výhod, ktoré dávkovač ponúka

  1. Suroviny sú vždy viditeľné.
  2. Je hygienický.
  3. Manipulácia s ním je veľmi jednoduchá, pretože váži len 2 kg.
  4. Nádoby možno jednoducho vytiahnuť zo stojana a vypláchnuť.
  5. Hodí sa do kancelárií aj domácností.

 
 
Poznámka nákupcu

Bez desiaty v podobe orechov a sušeného ovocia si nevieme predstaviť jediný deň v našich kanceláriách. Hľadali sme ale rýchlejší a praktickejší spôsob skladovania a dávkovania. Predtým sme suroviny mali v sklenených dózach a ako človek otvoril viečko a našiel stratenú lopatku na naberanie, už by mal dávno jeden e-mail odoslaný.
 
Preto sme radi, že sme objavili tieto dávkovače a nikto z kolegov už nestráca čas hľadaním lopatky. Stačí, keď otočia kohútikom koľkokrát chcú a dávkovač im vysype požadovanú porciu. Maškrtenie je teraz rýchlejšie a efektívnejšie. Suroviny si tiež v dávkovači uchovávajú svoju kvalitu a čerstvosť. Navyše je maximálne hygienický, pretože ho nemusíte stále otvárať a nikto sa surovín nedotýka. To, že upúta pozornosť každého, kto k nám zavíta, je príjemný bonus a skvelý prostriedok k naštartovaniu konverzácie.

 

Ako je dávkovač veľký?

Dávkovač je vysoký 42 cm, široký 33 cm a hlboký 19 cm. Je to ideálna veľkosť, aby ho nikto neprehliadol, ale zároveň sa vám zmestí na poličku v kancelárii, kuchynke alebo kamkoľvek inam. Zmestí sa do neho asi 1 kilogram orechov alebo 200 gramov smoothie štvorčekov (vždy záleží na veľkosti konkrétnej suroviny). Jediná nevýhoda nastáva u ovocia sušeného mrazom, ktoré dávkovač môže trochu rozdrviť, čo ale nič nemení na výslednej chuti.

 

Tip

Nestihli ste doma raňajky? Nevadí – v jednej z nádob dávkovača môžete mať pripravenú granolu alebo niektorý z našich orechových MYXov. Potom už stačí pridať len jogurt alebo mlieko a zdravé a rýchle raňajky sú hotové. Do druhej nádoby nasypte MYX Smoothie – u neho sa nebojte pri otáčaní kohútikom trochu viac zabrať!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: