Objednávky odosielame do 1-3 pracovných dní. Ďakujeme, že ste s nami! Viac o situácii tu.

MYX Cestovateľka

Náš produkt
Značka: SVĚT PLODŮ
od €1,39 od €1,16 bez DPH

Zvoľte variant

Detailné informácie

50g
Skladom
€1,39
€1,16 bez DPH
500g
Skladom
€9,46
€7,88 bez DPH
1.5kg (3x500g)
Skladom
€25,54
€21,28 bez DPH
3kg (gastro)
Skladom
€50,06
€41,72 bez DPH

Podrobný popis

MYX Cestovateľka

MYX TRAIL "Na cesty"  je zmes kešu orechov, nešírených marhúľ, malinových mini squares, mandlí jahoda, pekanových orechov a sliviek. Ak hľadáte najlepšie a najchutnejšie oriešky a zmesi orechov a ovocia, tak je pre Vás Svět plodů tým pravým miestom.

   sme zmes orechov a ovocia plná chuti a energie
   na cestách nás hoď do krabičky a nikdy sa nestratíme
   produktivná svačinka pre produktívných cestovateľov

Zloženie

   kešu orechy (20%)
   sušené marhuľe (20%)
   mandle jahodové (15%)
   pekanové orechy (15%)
   sušené slivky (15%)

Základná špecifikácia

  Zloženie kešu orechy z Tanzanie, marhule sušené JUMBO, mandle Valencia raw zo Španielskabiela čokoláda z ČRlyofilizovaný jahodový prášok, pekanové orechy nepražené z USA, slivky sušené prírodne z ČRdatľová RAW tyčinka malinová
  Krajina pôvodu
vyrobené v ČR
  Trvanlivosť
min. 3–18 mesiacov*
  Balenie
zipové znovuuzatváratelné vrecko
  Úprava
dražované orechy, sušené ovocie
  Veľkosť nešpecifikované
  Obchodná trieda nešpecifikované
  Odroda nešpecifikované

*presný dátum na vyžiadanie e-mailom, popr. telefonicky na EXPEDÍCIA & KANCELÁRIA

 Poznámka predajcu

 Zatiaľ si na mňa nenašiel čas, ale určite sem čo najskôr niečo doplní. Výsledek obrázku pro thumbs up emoji png
 

 

Výživové hodnoty MYX Cestovateľka na 100g

                             MAKROŽIVINY 

 

 
   Energia 2302 kJ / 552 kcal 
   Tuky
34,9 g 
   z toho nasýtené mastné kyseliny
7,7 g 
   Sacharidy
51,9 g 
   z toho cukry
40,7 g 
   Vláknina 5,8 g 
   Bielkoviny 10,4 g 
   Soľ 0,07 g 
 

 

MYX Cestovatelka 5 image

MYX Cestovatelka

Ideálna pochúťka pre všetkých vášnivých cestovateľov. Ak to o vás platí, zmes ovocia a orieškov je to pravé pre vaše chuťové poháriky. MYX TRAIL sa skladá z kešu, marhúľ nesírených, mandlí, pekanových orechov, sliviek moravských a malinových štvorčekov. MYX TRAIL je ideálny na cesty, pre ľudí so záľubou v pešej turistike a výšľapoch, rovnako ako ho ocenia ľudia cestujúci autom. Rýchlo dodá energiu potrebnú k ďalšiemu cestovaniu, rovnako ako dodá zdraviu prospešné látky.

 

 

 

 

 

 

Vedeli ste, že...

MYX TRAIL "Na cesty" 

Kešu

Kešu pochádza z tropických krajov ako je Brazília, India, Vietnam a napríklad Indonézia. V skutočnosti ide o strom ľadvinovníku a zaujímavosťou je to, že kešu vyrastá priamo na jabloni. Kešu obsahuje vysoké množstvo vitamínu, ako sú vitamín B, C, E, K. Sú taktiež vysokým zdrojom minerálov ako je draslík, sodík, mangán, kobalt a jód, zinok, železo mnoho ďalších. Pojédanie kešu prispieva k prevencií ochorení srdca a má pozitívny vplyv na potlačovanie stresu.

Marhule

Marhuľa alebo prunus armeniaca je ovocie pochádzajúce z Číny. Marhule môžeme označiť za najzdravšie ovocie vôbec a v Českej republike sú dostupné po celé leto. Radi po nich siahnú ako dospelí tak deti. Okrem toho, že sú chudobné na kalórie, majú aj pozitívne účinky na zdravie. Znižujú hladinu cholesterolu, posilňujú imunitu, odbúravajú tuky, zlepšujú zrak a v neposlednej rade obsahujú provitamín A, vitamín C a skupinu vitamínov B. Obsahujú alkalické minerálne soli sú bohatým zdrojom železa, horčíku, vápniku a fosforu.

Mandle

Mandlone sú stredne veľké stromy pochádzajúce z Ázie. Avšak súčasným najväčším producentom mandlí je práve Amerika. Existujú dve druhy mandlí. Horké a sladké. Sladké mandle sú bežne používané ku konzumácií, naopak horké sa uplatnia k výrobe mandľového oleja. Nie je tajomstvom, že mandle obsahujú látky, ktoré znižujú ochorenia srdca. Naviac taktiež obsahujú veľké množstvo vitamínov B a E. Obsahujú taktiež 50 % tukov, 20% bielkovín, čo je viac ako mäso, a ďalej približne 10% sacharidov. Sú vysokým zdrojom energie a pomáhajú k zmierneniu stresu či depresie.

Malinové štvorčeky

Malinové štvorčeky sú vlastným produktom Světa plodů. Jedná sa o zmes drtených sušených mandlí, vlašských orechov a lyofilizovaných malín. Dominantnou chuťovou zložkou sú datle, maliny dávajú zmesi nádych chuti tohoto ovocia. Vlašské orechy sa postarali o celkovú arómu, a ak ste pozorní, vo štvorčekoch ich príchuť poznáte. Okrem chuti, všetky zložky majú aj určitý vplyv na ľudské zdravie.

Vlašské orechy obsahujú vitamíny B-komplexu, ktoré majú vplyv na nervovú sústavu, podporujú pamäť a pomáhajú ďalej udržať pozornosť. Datle taktiež pôsobia na nervovú sústavu, podobne ako vlašáky. Zároveň pôsobia na kvalitu vlasov a pokožku a pôsobia proti únave. Maliny sú sušené mrazom, preto nestrácajú nič zo svojich vitamínov a minerálov. Farba obsiahnutá v malinách je silný antioxidant a mierne pôsobí proti zápalom.

Pekanové orechy

Odroda vlašských orechov. Jedná sa o mohutný strom pochádzajúci zo Severnej Ameriky. Práve pekanové orechy majú najväčšie množstvo tuku, a to presne 70%. Vďaka tomu majú sladkú, maslovú chuť. Ako väčšina orieškov, tak je bohatý na živiny, minerály vitamíny. Pekan je bohatý na vlákninu, ktorá je dobrou prevenciou na niektoré typy rakoviny. Je taktiež užitočný na trávenie, napomáha pri chudnutí. Znižuje krvný tlak a posilňuje imunitný systém.

Slivky moravské

Slivky patria medzi podzimné ovocie. Obsahujú veľké množstvo minerálov a vitamínov - vitamín A, vitamín E, vápnik, horčík, zinok, fosfor a železo. Sú taktiež dobrým zdrojom energie. Majú vplyv na zdravie. Zlepšujú trávenie, posilňujú nervy a zlepšujú pamäť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: