Objednávky odosielame do 5 pracovných dní. Ďakujeme, že ste s nami! Viac o situácii tu.

MYX Mysliteľ

Náš produkt
Značka: SVĚT PLODŮ
od €12,34 od €10,28 bez DPH

Zvoľte variant

Detailné informácie

500g
Skladom
€12,34
€10,28 bez DPH
1.5kg (3x500g)
Skladom
€33,29
€27,74 bez DPH
3kg (gastro)
Skladom
€65,30
€54,42 bez DPH

Podrobný popis

MYX Mysliteľ

MYX Mysliteľ je zmes pistácií, kakaových bôbov, vlašských orechov, píniových orieškov a mochyne. Ak hľadáte najlepšie a najchutnejšie oriešky a zmesi orechov a ovocia, tak je pre vás Svět plodů tým pravým miestom.

Zloženie

    lúpané pistácie (20%)
   piniové oriešky (20%)
✓   vlašské orechy (25%)
✓   sušené machovky (20%)
   drvené kakaové boby (15%)

Základná špecifikácia

  Zloženie pistácie lúpané RAW nepražené z Iránu, píniové oriešky z Ruska, vlašské orechy 50% pôlky z ČR, machovka sušená z Kolumbie, kakaové boby drvené pražené
  Krajina pôvodu
vyrobené ČR
  Trvanlivosť
min. 3–18 mesiacov*
  Balenie
zipové znovuuzatváratelné vrecko
  Úprava
orechy a sušené ovocie
  Veľkosť nešpecifikované
  Obchodná trieda nešpecifikované
  Odroda nešpecifikované

*presný dátum na vyžiadanie e-mailom, popr. telefonicky na EXPEDÍCIA & KANCELÁRIA

  


 Poznámka predajcu

Zatiaľ si na mňa nenašiel čas, ale určite sem čo najskôr niečo doplní. 


 

Výživové hodnoty MYX Myslitel na 100 g

 

                             MAKROŽIVINY 

 
   Energia 2492 kJ / 569 kcal 
   Tuky
47,5 g 
   z toho nasýtené mastné kyseliny
8,1 g 
   Sacharidy
24,4 g 
   z toho cukry
8 g 
   Vláknina 1 g 
   Bielkoviny 16,6 g 
   Soľ 0,02 g 

 

Vedeli ste, že...

MYX BRAINFOOD

Hovoríte že neexistuje ideálna potrava pre mozog? Možno je MYX BRAINFOOD práve to čo hľadáte. MYX sa skladá z lúpaných pistácií, píniových orieškov, kakaových bôbov drtených, machovky, vlašských orechov z Chile. Orechy sú známe svojím vplyvom na nervovú sústavu a celkovú podporu mozgovej aktivity, zároveň sú skvelým a hlavne rýchlim zdrojom energie. Jednotlivé zložky sú namiešané v takom pomere, aby dosiahli čo najväčšej efektívnosti. MYX BRAINFOOD ocenia hlavne ľudia živiaci sa hlavou, alebo napríklad študenti, ale aj akýkoľvek bežný milovník orechov.

Pistácie lúpané

U pistácií platí, že čím je plod zelenší, tým je kvalitnejší. Pochádzajú z Ázie sú to plody nízkeho stromu. Sú zdrojom vápniku, zinku, selénu, fosforu, železa, medi, vitamínu A, B, E a obsahujú esenciálne aminokyseliny. Pojedanie pistácií zabraňuje vstrebávaniu cholesterolu v črevách, znižuje riziko cukrovky a ochorení srdca a zlepšuje imunitný systém.

Pínie

Píniové oriešky pochádzajú z Chilské araukárie. V skutočnosti sa nejedná o oriešky, ale o vzácne semienka borovice. Sú zdrojom vitamínu B1 a železa. Obsahujú veľké množstvo tuku, to presne 61 %. Užívanie pinií má pozitívny vplyv na nervovú sústavu, potláča stres či depresiu.

Kakaové bôby

Jedná se o sušené semená plodu kakaovníku. Obsahuje veľké množstvo minerálov, vitamínov a antioxidantov. Má na človeka povzbudzujúce účinky.

Machovky

Obsahuje sacharidy, karotenoidy, alkaloidy a vitamín C. Má mnoho liečivých účinkov. Detoxikuje organizmus, lieči kĺby, pôsobí na problémy s močovým mechúrom, posilňuje imunitu a hodí sa pri rekonvalescencií. Ak sa jedná o chuť, plody machokvy sú veľmi šťavnaté a môžu pripomínať kiwi. Machovka sa však uplatní aj inde, a to ako dekorácia. Sušené lodyhy s oranžovými kvetmi sú vhodné do kvetinových väzieb a vypadajú kúzelne.

Vlašský orech

Vlašský orech, orech vlašský alebo orech kráľovský. Vlašský orech označujeme za kráľovský, pretože má liečivé účinky a nadobúda krásy a mohutnosti.

Vlašské orechy odstraňujú únavu, vyvolávajú rýchly pocit sýtosti a jadrá obsahujú omega-3 mastné kyseliny. Častá konzumácia vlašských orechov pôsobí pozitívne na depresie, stres či úzkosť. Vitamíny, hlavne vitamín B-komplex, priaznivo pôsobia na našu nervovú sústavu, pomáha dlhšie udržať sústredenie a posilňuje krátkodobú aj dlhodobú pamäť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: