MYX Slaďouš

Náš produkt
od €2,06 od €1,72 bez DPH

Zvoľte variant

Všade samé slané MYXy ale Ty máš chuť na sladké? Zbystri svoje zmysly, ja som Slaďouš a voniam ako nebo! Vanilka alebo škorica? Karamel alebo kokos? Čo cítiš prvé, keď otvoríš balíček? My vieme čo, radosť!

     • 4 druhy orechov plné sladkej chuti a božskej vône
     • 4 najobľúbenejšie sladkej príchute – škorica, vanilka, karamel a kokos
     • vytvorí voňavé raňajky a desiaty plné energie

 

Detailné informácie

50g
Skladom
€2,06
€1,72 bez DPH
500g
Skladom
€11,32
€9,43 bez DPH
1.5kg (3x500g)
Skladom
€30,70
€25,58 bez DPH

Podrobný popis

MYX Orechy Slaďouš

Informácie a výživové hodnoty 

Ste milovníkov sladkých raňajek alebo netradičných chrumkavých sladkých orechov? Tak to určite musíte vyskúšať Slaďouše v jogurte, kaši, vo vašej obľúbenej granole alebo len tak ako hrsť plnú energetickej desiaty. Taktiež koláče a buchty s týmto MYXom jednoducho stoja za to. Orechová mrvenička tak už nikdy nezostane na tanieri! MYX obsahuje štyri druhy orechov, pričom každý svojou výraznou vôňou a chuťou dokazuje, prečo sú škorica, vanilka, karamel a kokos najpopulárnejšími voľbami cukrárov, pekárov aj milovníkov kávy. Otvorený balíček odporúčame starostlivo uzavrieť, nie kvôli prípadnému skazeniu orechov, to by vo vašej domácnosti nemali šancu stihnúť, ale kvôli prípadnému prilákaniu maškrtníkov z okolia, ktorý by vám s MYXom rýchlo zatočili! 

 

Čo všetko MYX obsahuje?

Tento MYX sme pripravili priamo vo Světě plodů. Primiešali sme do neho 30 % škoricových pekanov so soľou, 25 % lieskových orechov vo vanilkovej kruste, 25 % vlašských orechov v karameli a 20 % kokosových plátkov so šupkou. Všetky ingrediencie sme starostlivo ochutnali a myslíme si, že spolu neskutočne dobre ladia. MYX obsahuje rôzne chute a tak si každý príde na svoje. 

 myx_sladous_sk

5 vecí, ktoré ste o surovine nevedeli

 1. Výnimočná chuť, ktorú len tak niekde nenájdete.
 2. Podľa USDA pekanový orech patrí medzi 15 orechov s najvyššou úrovňou antioxidantov.
 3. Lieskové orechy obsahujú až 20 % cukru.
 4. Viac ako 60 % vlašského orecha tvorí neobyčajne zdravé tuky.
 5. Jeden kokosovník/kokosová palma plodí približne 50 kokosov.

 

Základná špecifikácia
Zloženie škoricové pekany so soľou, lieskové orechy vo vanilkovej kruste, vlašské orechy v karameli (mlieko), kokosové plátky so šupkou (zloženie k jednotlivým produktom nájdete na stránkach produktov)
Alergény  Alergény sú vyznačené podčiarknutím. Môže obsahovať stopy arašidov a iných orechov, sezamu, sušeného mlieka, lepku a SO₂.
Krajina pôvodu vyrobené v Českej republike
Trvanlivosť 3–8 mesiacov
Skladovanie do 22 °C s vlhkosťou vzduchu do 70 %,
chráňte pred priamym slnečným žiarením
Balenie znovuuzatvárateľné ZIP vrecko
Veľkosť nešpecifikované
Úprava pražené a blanšírované orechy
Obchodná trieda nešpecifikované
Odroda nešpecifikované

 

 
 
Poznámka nákupcu

Tento MYX nevznikol len preto, aby sme mali v ponuke sladkú kombinácii orechov. Skombinovali sme štyri najobľúbenejšie sladké chute a vône, ktoré sa v jednom balení dokonale dopĺňajú. Jemná vôňa vanilky sa spája s kokosom a chuť karamelu podčiarkuje škorica a keltská morská soľ. Tento MYX mi pripomína dezert, ale orechy si uchovávajú svoje živiny a minerály. Aj sladkosti musia byť vyvážené chuťovo i nutrične, až potom mi robia radosť.
 
MYX Sladouš SK
 
 
Tip

Zabaľte si MYX do desiatonosiča a môžete ho mať vždy a všade po ruke!

 

Výživové hodnoty MYX Slaďouš nájdete na stránkach produktov škoricové pekany so soľou, lieskové orechy vo vanilkovej kruste, vlašské orechy v karameli, kokos plátky so šupkou

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: