Desiatový seriál: Desiatonosič

Desiatový seriál

 
„Od zajtra už budem jesť zdravo." Povedali ste si túto vetu niekedy aj vy? Vydržíte to deň, dva alebo aj týždeň, postupne ale nabehnete do starých koľají a motivácia je preč. Ako si ju udržať? Kľúčom k úspechu je mať svoju porciu zdravej a chutnej desiaty vždy po ruke.

 

svacinovy-serial-1-2

Som bodyguard orieškov!

 
Už sa zase niekam ponáhľate? Nestíhate? Produktívnu krabičku naplníte za 30 sekúnd a vašu desiatu bude chrániť celým svojím telom! Je praktická, skladná a odolá každej kvapke vody - oriešky, ovocie i iné dobroty sú s týmto bodyguardom v bezpečí. Z našich surovín vykúzlite behom okamihu zdravú farebnú desiatu, ktorá vám doplní energiu a živiny v práci, medzi stretnutiami, na cestách, na výletoch, v škole aj na tréningu.

Krabička sa skladá zo štyroch rôznych veľkých častí, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať. Využite ich všetky a poskladajte si desiatu tak, ako ju máte najradšej!

infografika_4stack

  • Najväčšia časť má objem 150 ml a je ideálna na sladučké sušené ovocie plné vitamínov a živín.
  • Krabička s objemom 100 ml hravo pojme celú hrsť orieškov, ktoré vám dodajú energiu.
  • Tretí diel má 60 ml a hodí sa doň skladnejšie kúsky, ako napríklad náš šťavnatý kokos, granola alebo lyofilizované ovocie, ktoré má tak intenzívnu ovocnú chuť, že ho stačí len troška.
  • Posledná časť sa môže zdať maličká, veď má len 40 ml. Na výživné semienka alebo niečo sladké pod zub však postačí úplne dokonale!

 svacinovy-seria-1-1

30 sekúnd - nasypeš, zašrúbuješ a bežíš! 

  
Na prípravu praktickej a plnohodnotnej desiaty vám stačí 30 sekúnd a vďaka pestrým surovinám zo Světa plodů si môžete každý deň pochutnať na niečom inom! Ak si chcete so svojou desiatou trochu vyhrať, sledujte náš desiatový seriál, v ktorom vám pravidelne naservírujeme zdravú a vyváženú porciu. Nezáleží na tom, či máte radšej sladké, slané, ste vegáni alebo máte špeciálnu diétu. S nami sa nasýti každý.

 

Kúpite si svoju Produktívnu krabičku aj vy?

tlačítko

 

Nechajte si mlaskať!

logo_small