Desiatový seriál: Produktívna krabička

Desiatový seriál

 
„Od zajtra už budem jesť zdravo." Povedali ste si túto vetu niekedy aj vy? Vydržíte to deň, dva alebo aj týždeň, postupne ale nabehnete do starých koľají a motivácia je preč. Ako si ju udržať? Kľúčom k úspechu je mať svoju porciu zdravej a chutnej desiaty vždy po ruke.

 

svacinovy-serial-1-2

Som bodyguard orieškov!

 
Už sa zase niekam ponáhľate? Nestíhate? Produktívnu krabičku naplníte za 30 sekúnd a vašu desiatu bude chrániť celým svojím telom! Je praktická, skladná a odolá každej kvapke vody - oriešky, ovocie i iné dobroty sú s týmto bodyguardom v bezpečí. Z našich surovín vykúzlite behom okamihu zdravú farebnú desiatu, ktorá vám doplní energiu a živiny v práci, medzi stretnutiami, na cestách, na výletoch, v škole aj na tréningu.

Krabička sa skladá zo štyroch rôznych veľkých častí, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať. Využite ich všetky a poskladajte si desiatu tak, ako ju máte najradšej!

infografika_4stack

  • Najväčšia časť má objem 150 ml a je ideálna na sladučké sušené ovocie plné vitamínov a živín.
  • Krabička s objemom 100 ml hravo pojme celú hrsť orieškov, ktoré vám dodajú energiu.
  • Tretí diel má 60 ml a hodí sa doň skladnejšie kúsky, ako napríklad náš šťavnatý kokos, granola alebo lyofilizované ovocie, ktoré má tak intenzívnu ovocnú chuť, že ho stačí len troška.
  • Posledná časť sa môže zdať maličká, veď má len 40 ml. Na výživné semienka alebo niečo sladké pod zub však postačí úplne dokonale!

 svacinovy-seria-1-1

30 sekúnd - nasypeš, zašrúbuješ a bežíš! 

  
Na prípravu praktickej a plnohodnotnej desiaty vám stačí 30 sekúnd a vďaka pestrým surovinám zo Světa plodů si môžete každý deň pochutnať na niečom inom! Ak si chcete so svojou desiatou trochu vyhrať, sledujte náš desiatový seriál, v ktorom vám pravidelne naservírujeme zdravú a vyváženú porciu. Nezáleží na tom, či máte radšej sladké, slané, ste vegáni alebo máte špeciálnu diétu. S nami sa nasýti každý.

 

Kúpite si svoju Produktívnu krabičku aj vy?

tlačítko

 

Nechajte si mlaskať!

logo_small