Prečo ponúkame ochutnávky?

 

Za naše suroviny sa nehanbíme - naopak! Nič neskrývame a radi odpovieme na čokoľvek, čo vás zaujíma. Robíme všetko pre to, aby sa do vašich úst dostali tie najlepšie sušené plody zo všetkých kútov sveta, a k tomu všetkému vás ešte stíhame prekvapiť zaujímavými novinkami. No schválne, viete, ako chutí čokouhlie? Alebo ako sa líši kešu z Toga od tých indických? Nie? Príďte to zistiť k nám! Dajte priechod zvedavosti a ochutnajte suroviny, ktoré doteraz nepoznáte. Samy o sebe povedia to najlepšie, a to priamo vo vašej puse, a to je pre nás tá najlepšia reklama. Tak na čo máte chuť?

 

ochutnavky-svet-plodu

Už ste ochutnali lyofilizovaný ananás? Je príjemne kyslý a krásne chrumkavý!
 

Prečo to zákazníkov stále prekvapuje?

Máloktorý predajca ponúka ochutnávky zdarma. Stále je to niečo špeciálne, s čím sa zákazník bežne nestretne, čo je veľká škoda. Občas sa hanbíte ochutnať, pretože potom snáď cítite nejaký záväzok voči nám. Nebláznite, to my sme zaviazaní vám, pre vás tu sme! Povedzte nám, čo vás zaujíma a čo by ste chceli skúsiť. Privoňajte, pochrúmte a vyberte si len to, čo vám naozaj chutí.

 

Prečo by ste mali ochutnať?

Vo Světě plodů nájdete suroviny, s ktorými sa v supermarkete nestretnete, a tiež úplné unikáty. Už ste niekedy mali ríbezle v dračej čokoláde? A viete, ako chutí sušená moruša? Kde inde sa k takýmto surovinám dostanete? U niektorých surovín máme v ponuke viac druhov. Ako inak spoznáte, či vám budú viac chutiť mandle kráľovské alebo Valencia? Vlašáky alebo pekany? Ochutnajte a užite si zaujímavú chuť i vôňu surovín, s ktorými ste sa možno nikdy nestretli.

 

Kedy a kde od nás ochutnávku dostanete?

Pri návšteve predajne môžete ochutnať čokoľvek, čo vám padne do oka. Vyberajte, ochutnávajte, pýtajte sa! Na komunikácii si zakladáme a k surovinám sa vždy snažíme poskytnúť maximum informácií, ktoré vám uľahčia rozhodovanie. Všetky produkty totiž chutia skvele! Nebojte sa, ani pri nákupe na e-shope o ochutnávku neprídete. Pribaľujeme ju automaticky ku každej objednávke!

 

ochutnavka-k-objednavce

Ochutnávku noviniek od nás dostanete zdarma ku každej objednávke.

 

Nebojte sa veľkých balení

Na e-shope predávame orechy vo väčších baleniach než je bežné. Orechy totiž vnímame ako základnú surovinu, ktorú zákazníci nakupujú do zásoby, či už do kuchyne, na desiatu alebo pre prípad nečakanej návštevy, ktorá chrumkavé pohostenie určite ocení. Že sa vám zdajú príliš veľké? Pri vybraných orechov ponúkame tiež 50g varianty, aby ste ich mohli ochutnať predtým, než si objednáte väčšie balenie. A žiadny strach - budete sa sami diviť, ako rýchlo sa po polkilovom balení orechov u vás doma zapráši!

 

500g-baleni-orechu

 

 Tak už viete, čo ochutnáte nabudúce?

logo_small