Novoročné predsavzatie 2021

 

„Budem jesť zdravšie. Viac športovať. Tráviť menej času na telefóne. Konečne zapnem tie džínsy zo strednej." Je tu koniec roka, s ktorým sa tradične spája zoznam často až príliš optimistických novoročných predsavzatí. Aké sú tie vaše? A nájdete si čas aj na zhodnotenie minulého roku? My sme zvládli oboje. Poďte nás spoznať o trochu viac, obzrieť sa s nami za našimi úspechmi a držať nám palce pri plnení plánov na budúci rok!

 SP_pf_SK

 
 

2020-SK_1

 

Rastieme ako z vody!

Presťahovali sme náš hlavný sklad do väčších priestorov v Bruntále, takže už do seba pri chystaní vašich balíčkov nemusíme neustále vrážať. V Olomouci sme otvorili novú predajňu na Hornom námestí, ktorá je plná chrumkavých orechov, sladučkého ovocia ale aj noviniek, s ktorými ste sa dosť možno ešte nikdy nestretli. Príďte nás pozdraviť, pozrieť sa a hlavne ochutnať! Len o kúsoček ďalej sme zriadili novú olomouckú kanceláriu, ktorú zaplnil náš čerstvý contentový a marketingový tím. Ten sa stará o to, aby sa k vám dostali všetky chrumkavé informácie, ktoré o našich surovinách máme. A že ich je! Dohromady tak máme predajne a kancelárie už štyri. Čo tomu predchádzalo?

 

olomouc-horni-namesti

Nová predajňa na Hornom námestí v Olomouci

 

Vyzeráme inak!

Po roku príprav sa Svět plodů ukázal v novom farebnom kabáte, ktorý ušila partia dizajnérov z Rency. S našou pani v pôvodnom logu sme boli spokojní, ale svoje si už odpracovala a teraz aj ju čaká zaslúžený dôchodok. Nová identita Světa plodů je hravá a farebná rovnako ako naše suroviny a lepšie reprezentuje ciele, ku ktorým máme nakročené. Čo nás k tomu viedlo a ako to celé prebiehalo? To sa dozviete tu!

 

symbol_gif
 
 

Ešte viac orechov!

Udržať rovnakú kvalitu surovín po celý rok dá pekne zabrať. Vyžaduje to nielen dlhodobé kontrakty a finančné záväzky, ale aj dobré vzťahy s dodávateľmi. V tomto roku sa nám podarilo posilniť našu pozíciu u dodávateľov, môžete si preto vychutnať ešte viac surovín v TOP kvalite, na akú ste u nás zvyknutí. Zaujíma vás, ako vyzerá cesta plodov zo stromu až na pult? Mrknite na náš článok o tom, ako suroviny nakupujeme.
novy-koncept-ananas-SK
 
2021-SK

 

 

Nový e-shop

Zo všetkých síl teraz pracujeme na novom e-shope, aby pre vás bolo nakupovanie vo Světě plodů ešte jednoduchšie a príjemnejšie. Chystáme pre vás prehľadnejšiu štruktúru, triedenie surovín pomocou filtrov, viacej informácií, článkov i ľahší proces nákupu. Na nový e-shop sa môžete tešiť už čoskoro! Ste zvedaví?
 

 

SP_web-1
 

 

Novinky, novinky, novinky!

V budúcom roku pre vás chystáme stovky noviniek - vaše obľúbené stálice v BIO kvalite, nové unikátne produkty priamo z našej výroby, ale aj inovatívne potraviny budúcnosti, o ktorých ste možno nikdy nepočuli!

 
lyofilizovane-merunky-1
 

Už ste ochutnali ovocie sušené mrazom?

 

Bleskové dodanie

Nový sklad už máme, teraz vo dne v noci pracujeme na zlepšení logistiky, aby k vám suroviny dorazili rýchlosťou blesku! V novom roku nás čaká zefektívnenie výroby aj expedície, posila v podobe automatického vážiaceho stroja s dopravníkom a privítame aj rad nových kolegov!

 

doprava

 

Držte nám palce!  

logo_small