Za nás hovoria suroviny

 

blog-nadpis-SK2

 

Na prvý pohľad sme len jedny z predajcov sušených plodov, ale po prvom ochutnaní zistíte, že to tak nie je. V čom sme iní a na čom si zakladáme? Nič neskrývame! Suroviny balíme do priehľadných obalov a na e-shope používame vlastné fotografie surovín bez obalu. Na nič si totiž nehráme, sme k zákazníkom úprimní a stojíme si za svojimi hodnotami.

 

baleni-3

 
KVALITA

Naše suroviny musia vyzerať, voňať a chutiť fakt skvele! Náš nákupca Tomáš vyberá len to najlepšie, čo vás zároveň neprivedie k bankrotu. Dodávatelia sú vždy prekvapení, akú vysokú kvalitu ako česká firma požadujeme.

Surovinu neberieme len ako ďalšiu položku na sklade. Každá prechádza početnými kontrolami ako zo strany dodávateľa, tak z tej našej. Ochutnávame a hodnotíme parametre pri naskladnení suroviny, pri jej balení aj pri samotnom predaji. Máme tak pod kontrolou celý proces od A do Z. Ak surovina nespĺňa naše nároky, na pult ani k zákazníkovi sa skrátka nedostane. Premýšľame tiež nad potenciálom surovín v ďalších výrobkoch, vymýšľame nové kombinácie, zmesi a recepty - nie sme totiž len predajcovia, ale aj výrobcovia vlastných produktov! 

Predtým sme mali veľký výber z každého druhu suroviny - boli časy, kedy sme predávali treba 5 druhov manga! Nemohli sme si nechať pre seba, že nie je len to jedno a že každé chutí inak. Dnes sme vsadili na prémiovú kvalitu, čo zákazníkovi uľahčí rozhodovanie. Od každej suroviny teraz máme jeden až dva najlepšie druhy.

 

 

mango-2

 

ZLOŽENIE

S kvalitou úzko súvisí zloženie. Zakladáme si na čistých surovinách bez aditív, síričitanov a pridaného cukru. Pridaný cukor nájdete iba v niektorých druhoch čokolád, dražovaných a pražených produktoch, ale rozhodne nie v sušenom ovocí! Kde to ide, snažíme sa vyberať produkty s hnedým alebo trstinovým cukrom - napríklad u pražených mandlí s limetkou alebo u pekanových orechov so škoricou a soľou

Za kvalitou a zložením našich surovín si stojíme, viaže sa k tomu veľká zodpovednosť - naozaj nám totiž leží na srdci, čo vám skončí v ústach.

 

surovinysk

Naše sušené ovocie je nesírené a bez pridaného cukru.

 

INFORMÁCIE

Snažíme sa získavať k surovinám čo najviac informácií, ktoré vám potom môžeme odovzdať. Za vzhľad surovín sa nehanbíme, čo platí aj pre krajinu pôvodu, označenie kvality, zloženie, spôsob pestovania, zberu aj dopravy. Všetky informácie zákazníkom poskytujeme a keď niečo náhodou nevieme, opýtame sa dodávateľov. Dôležité informácie nájdete na etikete a čo už sa tam nevlezie, to vám radi prezradíme osobne. Nebojte sa nás opýtať!

 

OCHUTNÁVKA

Pri návšteve predajne aj pri objednávke na e-shope od nás dostanete ochutnávku zdarma. Každý mesiac máme veľa noviniek a zakaždým sa nemôžeme dočkať, až sa s vami o ich chuti a vôni podelíme. Náš slogan "Za nás hovoria suroviny" nám dáva úplný zmysel - surovinu vidíte, môžete ochutnať a porovnať rôzne druhy. My vám dáme všetky informácie, ktoré máme, no najviac o sebe toho prezradia suroviny samy. Len ochutnajte tie krémové pekany alebo náš úžasný sladučký ananás, už nebudete chcieť iný! Čo na ne hovoríte?

 

ochutnavka-2

Naše para sú proste obrovské - a jak chrumkajú! Ochutnáte?

 

A keby vám náhodou nechutilo, nehanbite sa nám to povedať. So zákazníkom jednáme ako s členom rodiny. Vážime si ho, staráme sa o jeho spokojnosť a každú pripomienku si berieme k srdcu, pretože na základe každej spätnej väzby sa môžeme zdokonaliť. Niekedy zo zákazníkov potrebnú kritiku ťaháme naozaj všemožnými spôsobmi, aby sme to mohli robiť ešte o trochu lepšie!

 

logo_small